MOBİL UYGULAMA

Android ve iOS platformlarında mobil uygulama projenizi şimdi hayata geçirin!

Tam Entegre Dijital Çözümler

Ürün veya hizmetinizi potansiyel müşterinize tek tıkla ulaşılabilir kılın. müşterinizin menzilinde kalın!

  • Mobil uygulamamı hangi platformda yayınlamalıyım ?

    Günümüzde akıllı telefon kullanım oranlarının %69,74 Android cihazlar, %25,49 İOS cihazlar üzerinden gerçekleşmektedir. 2 Platformda da yayınlanmasının öneminin beraberinde uygulamayı kullanacak olan kitlenin alışkanlıkları baz alınarak tercih edilebilmelidir.

  • Mobil uyumlu web sitesi ile mobil uygulamanın farkı?

    Mobil uyumlu web sitelerine yalnızca tarayıcılar ve site url eklenen kanallar üzerinden erişim sağlanabilmektedir, Mobil uygulamalara ise kullanıcıların cihazına indirilerek tek tıkla erişim sağlanabilmektedir.

Mobil Uygulama CMS (Yönetim Paneli)

Hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan rahatlıkla ürün veya hizmetlerinizi ekleyebileceğiniz, uygulama ve satış raporlarını analiz edebileceğiniz, kolay kullanıma sahip bir yönetim paneli imkanı sunmaktayız. Kısaca bazı özellikler;

  • Ürün veya hizmet yönetimi,
  • Kullanıcıların uygulama içi davranışlarını raporlama ve kullanıcılara özel teklifler sunabilme,
  • Birden fazla kullanıcının yönetebilmesi için farklı oturumlar açılabilmesi,
  • Sürekli veri girişi yapılması gereken mobil uygulamaların hızlı ve kolay bir şekilde bu işlemleri gerçekleştirebilmesi,

Sıkça Sorulan Sorular

Mobil uygulama şirketinizin geleceği için iyi bir yatırımdır. Hedefiniz müşteri kitlenizin ürün veya hizmetinize kolay ulaşım sağlayabilmesi ise bir mobil uygulama sahibi olarak mobil bildirimler ve telefon ile tek tık ile potansiyel müşterinizin ürün veya hizmetinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Mobil uygulama ücreti yapılacak olan mobil uygulamanın içeriğine göre değişkenlik göstermektedir. Her boyutta, büyük ve küçük işletmelerle çalışıyoruz ve gerçek sonuçlar veren ekonomik çözümler sunuyoruz. Mobil uygulama fiyatlarımız için Bize Ulaşın.

Her müşterimiz için özel yazılım hazırlayarak profesyonel hizmet sağlamaktayız. Hazırlanan Mobil uygulama yazılımları her zaman geliştirmeye müsait olmaktadır.

Alt yapı ve ürün yazılımlarımız dışında sizler için hazırladığımız özel yazılım kodlarını istediğiniz taktirde sizlere teslim ediyoruz.

Mobil uygulama teslim sürecinde yönetim paneli kullanım eğitimi vermekteyiz ve sonrasında da teknik destek sağlamaktayız. Aynı zamanda hazırlamış olduğumuz tüm mobil uygulama yedeklerini oluşabilecek herhangi bir probleme karşı saklamaktayız.

Hazırlanacak olan mobil uygulamanın çalışma süreci proje detaylarına göre değişkenlik göstermektedir. Bizimle iletişime geçerek mobil uygulama hazırlama süreci hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Bizimle kolay ve hızlı şekilde iletişim kurabilirsiniz. İşimizi iyi yapmamızın yanı sıra işinizi kolaylaştırmak ve potansiyel müşterilerinize ulaşabilmeniz için çalışıyoruz.

Amaç, bir ürünü herkes tarafından bilinir hale getirmek değil, onu talep edilir hale getirmektir.
En tanınmış bazı markalar bile yok olmuştur.
Bill Bernbach

HEMEN ARA WhatsApp